رگال لباس چیست؟

ساخت وبلاگ
چکیده : رگال لباس چیست؟ قرار دادن لباس در جای مناسب یکی از دغدغه های بانوان ایرانی بوده و همیشه از این موضوع گلایه می‌کنند. علت آن هم عدم معماری اصولی خانه های ایرانی نسبت به خانه های شیک و استاندارد خارجی است. بر خلاف خانه های ایرانی در خانه های خارجی به صورت پیشفرض مکان هایی برای قرار دادن انواع لباس در نظر گرفته می‌شود. اما، شرکت هایی با طرح ایده های نوین این مشکل را تا حد زیادی بر طرف کرده و با ساخت رگال های لباس دغدغه قرار دادن لباس را از بین برده‌اند. رگال وسیله‌ای برا... با عنوان : رگال لباس چیست؟ بخوانید :

قرار دادن لباس در جای مناسب یکی از دغدغه های بانوان ایرانی بوده و همیشه از این موضوع گلایه می‌کنند. علت آن هم عدم معماری اصولی خانه های ایرانی نسبت به خانه های شیک و استاندارد خارجی است. بر خلاف خانه های ایرانی در خانه های خارجی به صورت پیشفرض مکان هایی برای قرار دادن انواع لباس در نظر گرفته می‌شود. اما، شرکت هایی با طرح ایده های نوین این مشکل را تا حد زیادی بر طرف کرده و با ساخت رگال های لباس دغدغه قرار دادن لباس را از بین برده‌اند. رگال وسیله‌ای برای سامان دادن و مرتب کردن لباس بوده و شباهت زیادی به چوب لباسی یا رخت آویز دارد. با این تفاوت که دارای انواع و طرح های مختلفی بوده و هر کدام کارایی مخصوص به خود را دارند.

آشنایی با انواع رگال لباس

رگال ها برای کارایی بیشتر و تخصصی در مدل های مختلفی تولید می‌شوند. در ادامه برخی از محبوب‌ترین مدل ها را معرفی می‌کنیم.

 • رگال دیواری: این نوع از رگال ها شبیه به نردبان بوده و به صورت افقی به دیوارها نصب می‌شوند. به طوری که یک طرف میله آن توسط پایه به دیوار متصل شده و طرف دیگر آن به عنوان رخت آویز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • رگال استندی یا نردبانی: این مدل از رگال به شکل نردبان بوده و قابل جابجا شدن است؛ به گونه‌ای که شکل ظاهری آن شبیه به تاب های بازی است. یعنی دو طرف آن مجهز به دو پایه بوده و یک میله به آنها متصل شده است. از مزایای این رگال ها می‌توان به تاشو بودن و جاگیر نبودن آنها اشاره کرد. همچنین امکان قرار دادن کفش نیز بر روی آن وجود داشته و به عنوان جاکفشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • رگال سقفی: رگال های سقفی همانطور که از نامشان پیداست به سقف متصل می‌شوند. این رگال ها مانند لوستر به سقف وصل شده و لباس ها از آنها آویزان می‌شوند؛ از محبوب‌ترین مدل های این رگال ها می‌توان به رگال سقفی میله‌ای، رگال سقفی دایره‌ای و رگال سقفی گلدانی اشاره کرد.
 • رگال لوله‌ای یا میله‌ای: اگر به دنبال رگال های ظریف و کوچک هستید، می‌توانید از مدل های لوله‌ای یا میله‌ای استفاده کنید. این مدل از رگال ها دارای انواع ایستاده و سقفی هستند. مدل های سقفی مانند لوله های آب یا گاز به سقف متصل شده و نمونه های میله‌ای ایستاده نیز مانند مدل های نردبانی بر روی زمین نصب می‌شوند. فرق رگال میله ای ایستاده با نمونه های نردبانی در ابعاد و اندازه میله‌ها است. برای آشنایی بهتر به تصاویر زیر دقت کنید.

آشنایی با انواع رگال لباس

مزایای استفاده از رگال لباس

 • امکان جابجا کردن رگال ها
 • امکان تا کردن رگال ها
 • جاگیر نبودن
 • سبک بودن
 • دارای طرح ها و رنگ بندی متفاوت
 • زیبایی منحصر به فرد
 • ساماندهی لباس ها و مرتب کردن آنها
 • استفاده چند منظوره؛ به عنوان مثال جاکفشی، سبد، قرار دادن گلدان

فروشگاه اینترنتی چشمگیر با ارائه محصولات آشپزخانه مدرن با قیمتی مناسب در حال خدمات رسانی به عموم مردم می‌باشد. تمامی این محصولات طبق آخرین استانداردهای روز جهانی ساخته شده و هر کدام جلوه‌ای زیبا به فضای خانه می‌دهند. برای خرید انواع رگال لباس، با کیفیت بالا می توانید از طریق همین صفحه اقدام نمایید.

دانلود موزیک ایرانی...
ما را در سایت دانلود موزیک ایرانی دنبال می کنید

نویسنده : ممود بازدید : 48 تاريخ : 27 آبان 1399 ساعت: 16:30

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :