آهنگ شاد و تعریف کلی آن .

ساخت وبلاگ
چکیده : آهنگ شاد و تعریف کلی آن . دانلود آهنگ شاد و گوش دادن به اون در میان مردم بسیار شایع شده است برای خیلی‌هامون پیش واومده که با شنیدن صدای یک موسیقی شاد ناخودآگاه حال‌ و هوامون عوض شه مثلا وقتی از سر کار خسته برمیگردی و تو مسیر ی موزیک شاد میتونه حالت وبهتر کنه .. تأثیر آهنگ شاد بر شرایط روحی و حتی جسمی ما آنقدر زیاده که خیلی از پزشکان و روانپزشکان دنیا برای درمان بیمارانشان از آن استفاده می‌کنند. اما سؤال این‌جاست که گوش دادن به آهنگ شاد واقعاً چه ت... با عنوان : آهنگ شاد و تعریف کلی آن . بخوانید :

آهنگ شاد و تعریف کلی آن .

 

دانلود آهنگ شاد و گوش دادن به اون در میان مردم بسیار شایع شده است

 

برای خیلی‌هامون پیش واومده که با شنیدن صدای یک موسیقی شاد ناخودآگاه حال‌ و هوامون عوض شه مثلا وقتی از سر کار خسته برمیگردی و تو مسیر ی موزیک شاد میتونه حالت وبهتر کنه ..

تأثیر آهنگ شاد بر شرایط روحی و حتی جسمی ما آنقدر زیاده که خیلی از پزشکان و روانپزشکان دنیا برای درمان بیمارانشان از آن استفاده می‌کنند. اما سؤال این‌جاست که گوش دادن به آهنگ شاد واقعاً چه تأثیری بر شادابی ما داره !!

شاید عجیب باشه اما گوش دادن به آهنگ شاد میتونه به بهبود سلامتی بدن کمک کنه چون وقتی ما یه آهنگ شاد با ریتم تند رو گوش میدیم بع دلیل تند بودن ریتم آهنگ باعث میشه که تنفسمون سریع تر بشه که اولین نشانه فیزیکی خوشحالی هستش . زمانی که آهنگ فمگین گوش میدیم تنفس پایین میاد و فشار خون بالا میره البته این به معنی نیست که فقط موسیقی شاد برای سلامتی ما مفیده. خیلی وقت‌ها با گریه کردن بعد از یک آهنگ غمگین یا تخلیه‌ی عصبانیتمون حالمان بهتر هم میشه .

از تاثیرات دیگه ا یکه شاید خیلی هامون تجربه کردیم ، گوش دادن به آهنگ شاد به کاهش استرس کمک میکنه چون با دانلود آهنگ شاد و گوش دادن به اون باعث ترشح هورمون سرتونین تو مغز ما میشه ، این هورمون عامل ایجاد شوق و اشتیاق در ما هستش.و جالبه بدونید اگه به مدت دو هفته ما یه آهنگ شاد و مثبت رو گوش بدید در پایان دو هفته استرس های ما به میزان 15 تا 20% کاهش پیدا میکنه و اینکه احتمال افسردگی در وجودمون به شدت کاهش پیدا میکنه.

از دیگر تاثیرات آهنگ شاد هم میشه به افزایش انگیزه و مهم تراز همه به تغییر خلق و خو اشاره کرد جالبه بدونید گوش دادن به آهنگ شاد باعث میشه صبر و حوصلمون هم بیشتر شه.

 

آهنگ شاد ایرانی در بسیاری از سایت ها مقدوره ، اما در سایت هیت ملودی میتونید در یک دسته بندی جدا به آسانی و بدون تبلیغات آزار دهنده با حجم مصرفی اینترنت نیم بها به این آهنگ ها دسترسی داشته باشید .

 

دانلود موزیک ایرانی...
ما را در سایت دانلود موزیک ایرانی دنبال می کنید

نویسنده : ممود بازدید : 86 تاريخ : پنجشنبه 12 تير 1399 ساعت: 14:53

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :